Det är helt sjukt att jag fortfarande tänker på mitt X med känslor.
Jag har inte träffat henne på 10år men saknar henne som fan. Det var inget speciellt förhållande heller att det var en toppen brud men trots hennes fel så älskar jag henne.
Det var kärlek vid första ögonkast för min del alla fall. Hennes känslor för mig tror jag dog ut efter några månader och det var mest på grund av mina fel.
Jag hade par förhållande efter henne men nu har jag inte haft något på 6 år. Hon är en av dom stora anledningar att jag inte haft något.
Jag har aldrig varit den killen som vill ha många förhållande utan mig räcker med en. Likförbannat så har det blivit många ändå
Hur ska jag kunna ingå förhållande men någon när jag är fortfarande kär i mitt X?
Jag kommer nog aldrig sluta älska mitt X och det visste jag redan ifrån början att jag är den typ av kille att när jag blir kär så är det för evigt.
Hur gör ni för att tackla sådant här?