Citat:
Ursprungligen postat av
Arnold15
Ja, du kan förvänta dig att det blir så smockat med folk så det bara blir jobbigt. Undvik alla sådana här partys eller dagar då man rabatterar inträde.
Du borde ju veta från FKK Sharks att t.ex. söndagar och onsdagar med lågt inträde är jobbigare än måndag, tisdag och torsdag med normalt inträde?
Jag tänkte väl också lite så,
"smockat med folk", och med gratis sprit så finns väl kanske risken att det blir en del oordning bland några av de manliga besökarna. Men samtidigt gillar jag när det är lite "folkfest", men det är ju inte speciellt roligt när det blir fler korvar än korvbröd på festen om man säger så.
Har ju aldrig varit på Artemis eller Sharks annat än fredagar, lördagar, söndagar så jag har inte riktigt koll på hur det ser ut på de andra dagarna. Nej, det blev inget "poolpartyt-besök" den här gången, det får bli ett besök under morgondagen istället.