Citat:
Ursprungligen postat av
kanzaki
Va? När har jag sagt att jag hatar kvinnor?
På ett forum kan du inte dra någon slutsats om de dära vettu.. Det finns otroligt många troll. Besserwisser kommentarer o förargelseväckande beteende.. Jag har skapat underbara trådar förut där folk kommit med de absolut värsta personangreppen. Det är bara så nätet är.
Men IRL är det en helt annan sak.. killar är alltid helt supertrevliga emot tjejer o tjejer är riktiga svin emot alla killar.
Fel. Jag har aldrig betett mig som ett svin emot en kille. Om nån skulle komma fram till mig och va trevlig ute så skulle jag givetvis va trevlig tillbaka.
Nej, du har inte sagt att du hatar oss, det är ditt beteende som får mig att tro det. Du skriver bland annat att vi är riktiga svin osv osv. Inget positivt om oss, därför så får du mig att tro det tyvärr.