Sådär ja, opererad i morse.. Allt gick snabbt när jag väl bytt om till det sexiga nattlinnet man får. Fick narkos och vaknade på uppvaket en och en halv timme senare. Sitter här och har precis tagit mig en titt på lillkillen, ser lite blodigt ut men helt ok ändå, trodde han skulle bli helt förstörd. Men fan vad det svider nu. Tar ledigt veckan ut. Läkarn sa nåt om att det kommer ta 6mån innan den får sitt permanenta utseende. Om några veckor kommer jag få ha sex igen. Jag fick en tub vaselinsalva tror jag det var, nån som vet hur ofta jag ska använda den? Hur? Jag var lite omtöcknad när jag fick instruktionerna. och sen sa han nåt om att jag inte ska dra bak förhuden bakom ollonet, då den kan fastna.
Tänkte passa på att tacka alla som skrivit här genom åren, som kommit med tips och råd. Utan er hade jag nog inte gjort det här

Nu är det min tur att guida vilsna pojkar som är lite osäkra. Nån som har några frågor? Finns det intresse för min story från start till slut?