Igår, 16:29
  #1309
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Diskuterare
I nästan varenda annons som skapas av tjejer i sökandet efter den perfekta KK´n står det att han måste vara "välhängd". En del skriver till och med "minst 22 cm". Så ni som vill veta sanningen om vad kvinnor egentligen tycker om storleken får ett synnerligen ärligt och för vissa väldigt nedslående svar. Men en liten tröst är att kvinnor som annonserar där ofta är porrskadade nymfomaner som vill att det ska vara som i porrfilmer med Rocco och liknande "hjältehunkar".

Nu kanske det inte är genomsnittskvinnan som söker via annons på BC? Kan man tänka sig att en del är dom kvinnor som önskar testa välhängda och då är BC rätt forum för att veta vad dom får?
Har ingen uppfattning om huruvida dom är porrskadade eller inte, men kan gott och väl tänka mig att dom gärna söker något specifikt ifall det är det dom önskar.
I vissa fall är det han i paret som vill se henne med välhängda män, så det är inte alltid på kvinnans initiativ det söks större storlek.
Och det finns kvinnor som inte söker välhängda, så bara att välja vad man passar in på och försöka få till en träff där det passar en.
Citera
Igår, 16:33
  #1310
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Diskuterare
En annan sanning om bc är att det är sjukt svårt att få något enda svar från kvinnor såvida man inte har angett en hög storlekssiffra (kukstorlek) och visar bilder på denna familjelycka. Man är dessutom en av minst 100 sökande efter hennes uppmärksamhet trots att kvinnan ifråga sällan ens är en 6:a av 10. Om hon är under 30, är smal och med fina bröst på bilderna så måste man konkurrera med flera hundra andra så hon orkar förmodligen inte ens läsa alla svar.

Och det kan du till stor del tacka alla män som skriver till i princip alla tjejer för, även om dom inte har det som söks, då blir det lätt så.
Om alla läste profilen, i dom fall det finns bra med info, och bara skrev när dom passar det som söks, så skulle det inte bli lika överväldigande för majoriteten av kvinnor.
Så ta ett snack med männen som beter sig som desperata så kanske chansen till svar ökar?

Rätt många män på BC har inte sans nog att läsa vad som söks utan skriver på måfå och då är det inte konstigt om kvinnors inkorgar blir lite svårhanterliga. Finns dom som har 50 nya mail varje gång dom loggar in, är inte rimligt att orka svara på alla dom särskilt inte som 49 av dom oftast är helt irrelevanta.
Citera
Igår, 17:11
  #1311
Medlem
Man kan ju undra hur en vackert kurvig kvinna skulle se ut efteråt om man vid ett och samma tillfälle skulle släppa alla desperata och superkåta män på bc att avnjuta hennes kropp. Jag är i varje fall säker på att hon inte skulle vara särskilt torr
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in