När man söker på en fotomodells namn på Google hittar man bilder, en Instagram, lite vad som helst. Modeller marknadsför sig aggressivt för att synas så mycket som möjligt.
När man söker på Olofs fru Svetlana Voloshina hittar man inga modellbilder eller någon agentur. I princip det enda man hittar är att betalningar skickats till en familjemedlem (syster?) vid namn Tatiana Voloshina som tagit emot pengar åt
Escobar Inc i olika scams.
Olof har ett ex som heter Mary Grace de Guzman Cruz aka Mary Grace Cruz Gustafsson. En filippinsk tjej.
Det är många ryska och filippinska tjejer som arbetar som prostituerade i Dubai. Man kan dra vissa slutsatser baserat på nationaliteterna Olof dras till.
Den där ryska skatan är absolut inte fotomodell. Kanske figurerar hon på PornHub på video där hon blir gangbangad av 10 håriga arabmän som gett henne grovt innan Olof fått smaka på smulorna med sin micropenis.
Vad jag har hört så har Olof en väldigt, väldigt, liten balle. Roberto Escobar måste trycka den riktigt djupt i sitt förruttnade gammelmansarsle för att känna av den. Olof är så fet att Roberto behöver använda en lång strapon för att komma åt ordentligt.