Om det är något ni finner konstigt i ett barns vilja att visa sin far uppskattning vid dennes minnesstund så får ni gärna försöka utveckla detta på något annat vis än att nämna TV-tittare, posta smileys eller idiotförklara personer med annan åsikt.
Varför ska jag behöva argumentera för något så uppenbart som en normalt funtad människa förstår? Fjant.
Han hoppade ut ur kistan och dansar som fasen i Bukarest av alla djävla ställen...
Han är inte död utan detta vart ett spektakel för att tjäna pengar... .
Shiiit vad jag grinade när Paris talade, det mest gripande på länge... Otroligt starkt gjort av henne!!
Dock...funderar på en sak: Barnen har ju varit väldigt "gömda" tidigare, man har ju knappt vetat hur de har sett ut, och nu är de uppvisade inför hela världen. Är inte det lite skumt?
Var väl någon naiv tanke MJ hade om att skydda sina barn.
Jag tycker själv jag är ganska luttrad då det gäller minnesord men när dottern talade då brast det för mig. Såg inte hela spektaklet men det jag såg var anständigt och inte så smörigt som jag befarade.