Citat:
Ursprungligen postat av
B.B.T.L
Hallå allihopa.
Eftersom jag länge önskat massage och är svag i knäna för thaidamer så funderar jag på att prova massagen och gärna det extra.
Bor i Malmö och undrar om det finns något man bör tänka på?
Hur ökar jag chansen att salongen erbjuder det jag söker efter? Något speciellt jag bör göra för att "visa" vad jag vill?
Är tjänsterna något att hänga i julgranen? Vill ju gärna inte att det ska vara en orgasmjakt där tjejerna gör allt för att det ska gå så fort med möjligt snarare än kvalité.
För det första så är det nog bra med ett leende, försämrar ju inte saken. När du sedan är i behandlingsrummet så näcka helt, ta av dig kalsongerna och ligg ner. Detta brukar vara ett tecken till massösen att du vill ha en HE.
Sen när det kommer till själva utföranden, så Ja, tyvärr vill dessa damer oftast få det överstökat och att det ska gå så fort som möjligt vilket brukar dra ned på kvaliteten. Var därför noga med att påpeka hur du vill ha det under utförandet.