2010-05-03, 21:21
  #865
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av mutter
Okey men du vet väl att du kan operera din pille?

Spruta in lite silikon och ditt självförtroende når oanade höjder.

Här har du ett litet exempel http://stokingtheroots.com/2010/01/22/man-dubbs-silicone-penis-the-blob/


Så jävla flawless att ens första inlägg på FB är en jättepenis. Han kommer tydligen som ett jävla djur och hans penis "drägglar" ibland sa han, såg det i en annan dokumentär.


Åter till TS. Testa att klippa dig och köra solglasögon med spegelglas, det får alla att se coola ut och du kan se folk i ögonen utan att behöva känna obehag. Bra för att bygga upp självförtroende.
Citera
2010-05-03, 21:26
  #866
Medlem
Nall3puhs avatar
Äh vafan, visst den kanske är lite mindre än normala storlekarna men tycker att de inte är något att hänga upp sig på!

Tror inte att en tjej/shemale kommer skratta dig rakt upp i ansiktet när hon/han får se den...
Citera
2010-05-03, 21:38
  #867
Medlem
jugbandbluess avatar
Lider med dig TS, men måste också säga att ditt inlägg i mina ögon är konst och poesi, vackert på något sätt, säger mycket om vår samtid.
Citera
2010-05-03, 21:47
  #868
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av TokyoBarn
Jag tycker inte heller synd om mig, är bara sjukt deppig just nu. det här kombinerat med lite andra problem bara.

där finns inget jag kan göra åt saken?

Nej, inte sådär hux flux och det känns bara löjligt att ta i med operation. Din kuk är normal.
Citera
2010-05-03, 21:50
  #869
Medlem
Varför skulle ts må bättre av att vissa stackare har mikropenis?
Citera
2010-05-03, 21:51
  #870
Medlem
Qanders avatar
Oavsett om du har en något mindre än medel så handlar det mest om att hur man använder dem om brudarna ska bli nöjda. Du är fine, ragga på bara och skaffa självförtroende!
Citera
2010-05-03, 21:58
  #871
Medlem
TokyoBarns avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Jademyr
Nej, inte sådär hux flux och det känns bara löjligt att ta i med operation. Din kuk är normal.

Ok, tack iaf
Citera
2010-05-03, 22:11
  #872
Medlem
C.A.Tls avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Jademyr
Din kuk är normal.

Fast liten.
Citera
2010-05-03, 22:21
  #873
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av porrskadad4ever
Detta är något jag tänker på varje dag. Jag är 25 år och oskuld, praktiskt taget aldrig umgåtts med tjejer. Har gått på på krogen typ 5 ggr och thats it. Ser inte ful ut, 6-7 på en 1-10 skala.

Detta är något som har utvecklats under en längre tid och numera är min vardag hemsk. Förut var det bara om kukens storlek vid stånd, nu även slak. Varje dag går jag omkring och tänker på att jag förmodligen är mindre där nere än alla andra män. Inte kanske längden, men framförallt tjockleken.

STORLEK

Längd:

Min kuk är 13-16 cm lång vid stånd. Jag skulle önska att kunna säga 16 som den är när jag har 100% stånd, men så fort man börjar simulera ett knull (man kan göra det i hemmet på många sätt, man kan lägga kuken på bordskanten och knulla etc) så krymper den max till 13 cm. Ollonet är även då ganska tomt (inte som de flesta ollon man ser över nätet, dom är blodfyllda som det skall vara)

Se bild: http://img180.imagevenue.com/img.php?image=34472_1_123_642lo.jpg

Antingen är det som jag berättade nyss eller så är det bara en storleksfråga, allas ollon kanske ter sig på liknande sett men det är bara det att mitt ollon är så smalt (så otroligt lite massa där inne)

Vissa dagar är jag nöjd med länden, andra inte.

I slakt tillstånd varierar länden, ibland ser den helt normal ut och ibland krymper den ihop och blir en minikuk med förhuden heltäckande över ollonet

Omkrets:

Här är det största problemet. Min kuk är max på största stället 11.5 cm runtom, det är på mitten, den är smalare vid roten och allra smalast vid ollonet (endast 10-10,5 cm) Detta är ett problem jag inte vet hur jag ska lösa, jag tänker på det dag ut och dag in. Jag har börjat med jelqing men har inte kunnat se resultat än.

Utseende:
Som om inte det vore nog med storleken, min kuk är inte speciellt snygg, den är faktiskt ful. Den är böjd nedåt samt åt sidan. De flesta har nog sett kukar böjda uppåt, de ser man ofta inom porren och de uppfattas snygga av tjejer. Endast när jag har 100% stånd pekar ollonet rakt fram, annars hänger den liksom, inte så trevlig och inte heller sexigt enligt 99% av alla tjejer. Den har dessutom en annan defekt som kallas "turkey neck", det vill säga att pungen sitter kopplad ihop med skaftet ganska långt ut, så att den ser mindre ut än vad den är, ser man den från sidan ser den mycket kortare ut än vad den ser ut uppifrån.

Jag har de senaste 2 åren börjat kolla på shemale porr, jag vet inte varför men det var en handfull shemales jag fastnade för och nu har jag en hel drös jag tycker är snygga. Det senaste året har jag börjat bli upphetsad av shemales med väldigt små snoppar och förundras över hur många thai shemales som har kukar som liknar min kuk.

VARFÖR HAR JAG FÅTT EN ASIATISK KUK???!!

Min kuk ser nästan exakt ut såhär:
http://img210.imagevenue.com/img.php?image=34471_2_123_176lo.jpg

lite längre kanske men annars exakt så. Jag har börjat känna mig väldigt feminin på grund av detta, jag känner mig verkligen inte som en man, skulle ni känna er som en man med en sån kuk? Jag känner mig som ett mellanting mellan man och kvinna

Jag har även börjat samla på bilder på kukar som är väldigt stora, framförallt grova, för att min är så smal.

Det blir värre för varje dag som går och även när jag går hemma så kan jag helt plötsligt komma på att "oj, just nu känner jag att den är extremt liten" när jag tänker så kommer ofta en rysning ett par sekunder därefter och den blir ännu mindre. Jag hatar känslan att den är liten i slakt tillstånd, jag har t.o.m börjat undvika vissa kalsonger eftersom att i vissa så är den mindre oftare (förmodligen pga värmefördelning) Om inte jag är varm så är kuken liten, fryser jag så är den minimal.

Jag mår extremt dåligt och faktum är att detta bara är ett av mina problem.

Jag kommer aldrig vara avslappnad i ett förhållande med en tjej, för jag vet att det är hon som har makten över mig, hon kan närsomhelst lämna mig för att bli tillfredsställd på riktigt.

Ofta när tjejer kommenterar i kuktrådar kan dom säga att det ändå inte är längden som har betydelse utan omkretsen, då får jag alltid en liten rysning, det påminner mig om hur ruskigt smal min kuk är. Dom säger nog det för att vara snälla för att många har ganska normala tjocklekar.

Jag har aldrig raggat och kommer aldrig att ragga heller eftersom att jag känner att jag lurar tjejen, att jag får henne att bli besviken över min kuk.

Det är mycket som har gått upp för mig den senaste tiden, jag har alltid tyckt att våldtäkt inte är så farligt egentligen, men har förstått att det är det med en normaltjock penis, jag hade nog fått in min i en torr tjej ganska enkelt.

Ju mer jag porrsurfar desto mer främmande blir vanligt sex mellan tjej och kille, jag börjar se porren som det normala och vanligt sex som konstigt och otäckt (eftersom jag vet att tjejen skulle vilja ha en storlek större), jag vet inte ens om jag skulle kunna få stånd tillsammans med en riktig tjej.


Mina planer för framtiden är väldigt små, Jag gör inget om dagarna och har börjat fundera på att åka till thailand och knulla småkukade transor (varför jag funderar på transor här istället för riktiga tjejer vet jag inte, men det hör nog ihop med mina problem)

Note: vet inte om detta med transor bara är en grej jag tänder på på internet, kanske skulle balla ur om det var tal om det på riktigt (det är vad jag tror)

Vill bara avsluta med att säga att det är internet som har förstört mitt liv.

Men klipp dig och skaffa ett jobb!
Går inte så ofta på krogen? Men gå ut då, annars träffar man inga människor

Liten kuk? Bara den inte är helt jävla minimal lovar jag dig att de flesta faktiskt inte bryr sig så mycket

Allt är i ditt huvud, bara att komma över!
Citera
2010-05-03, 22:28
  #874
Medlem
Karatepungs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av C.A.Tl
Fast liten.

Ofattbart liten.
Citera
2010-05-03, 22:42
  #875
Medlem
Din kuk ligger närmare det normala än du verkar tro. Det är din självkänsla som är ditt problem, inte din kukstorlek.
Citera
2010-05-03, 22:46
  #876
Bannlyst
Varför inte bara käka viagra och xanor tills du satt på 5-6 stycken krogluder? Därefter borde du ha självkänsla nog att knulla på egen hand.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in