2026-08-12, 17:22
  #73
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av kraftfoder
Jag förknippar Näset med Näset badplats i Göteborg, där finns det mycket bråk mellan utlänningar/fraktioner av utlänningar som håller på med varandra.
Malou, är hon palestinenser som tysken kallar det för, då tycker delvis hon rätt att flagga för sig själv.

Falsterbonäset är ett rikemansreservat i Vellinge kommun i Skåne. Du hittar få på Näset med en taxerad inkomst på under tio mille. Det torde alltså röra sig om intoleranta överklassvin som trakasserar Malou.
Citera
2026-08-12, 17:32
  #74
Medlem
kraftfoders avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Riley.B
Så det har inte förkommit när det inte är lov?

Givetvis, men det förekommer mer bus när ongar inte har något att göra, typ skarven när föräldrarna har börjat jobba och terminen inte har börjat. (typ två veckor under sensommaren)
Citera
2026-08-12, 17:38
  #75
Medlem
kraftfoders avatar
Citat:
Ursprungligen postat av EttTillKonto2
Falsterbonäset är ett rikemansreservat i Vellinge kommun i Skåne. Du hittar få på Näset med en taxerad inkomst på under tio mille. Det torde alltså röra sig om intoleranta överklassvin som trakasserar Malou.

Överklassvin tänker jag på bordeaux..
Finns det miljonprogramsområden i Falsterbo?
Citera
2026-08-12, 17:42
  #76
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Mad monk
Sätta upp en terroristflagga och sen drabbas av terror.

Jo men det fattar knappast hon. Hon tror hon är god.
Citera
2026-08-12, 20:52
  #77
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Myror-Elefanter
Jo men det fattar knappast hon. Hon tror hon är god.

Hon är god men det fattar inte du för du är inte god
Citera
2026-08-12, 21:07
  #78
Medlem
Ännu en priviligerad vit västerlänning som bygger hela sin identitet på en konflikt i mellanöstern. Judar och muslimer hatar varandre, kanske är bättre att naiva, godhetsknarkande svennar håller sig utanför.
Citera
2026-08-12, 21:30
  #79
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Galejan
Det verkar vara en ekonomiskt välmående och etniskt svensk avkrok. Säkerligen många Israelsympatisörer där, av den typ vi ser här på Flashback som skrattar när muslimska barn dör. Moderaterna är starka i kommunen, ihop med SD. Det säger en del vad det är för folk som bor där.

Och om man viftade med Israelisk flagga i Tensta Rinkeby skulle då det tas emot mycket fredligare då alltså. Samma jävla skit bland er vänster också fast 10ggr värre hat.
Citera
2026-08-12, 22:38
  #80
Medlem
Hur kommer det sig att Malou bor där? Varifrån kommer Malou? Hon ser inte svensk ut. Hur vet Malou hur dessa stenkastare ser ut? Har de som trakasserat familjen varit våldsamma tidigare?

Citat:
Ursprungligen postat av Lasanjo
Finns en "stor" judisk koppling till näset. Dels var det här Svergie svek sitt land och norden, genom att ta emot 7000+ "danska" judar, som smittade ner hela näset med sionism.
Malmö judiska församling(av barnamördare) har även en kursgård i Falsterbo som har stora läger hela sommaren och träffar näsan varje helg året om.

Inte alls uteslutet att juden har fått luft under vingarna.

Att det skulle vara någon SD är troligvis uteslutet. För den delen av näset detta hände, där krävs ändå hög inkomst för att bo. Att tro det är Conny som dricker sofier 7.5, å hatar slaggar och muslimer rör sig ytterst sällan i dess trakter.
Tror du är nåt på spåren.
__________________
Senast redigerad av HORSVERIGE 2026-08-12 kl. 22:43.
Citera
2026-08-12, 22:40
  #81
Medlem
Det kanske är Malou själv som ligger bakom stenkastningen.
Bor hon på gruppboende?
Citera
2026-08-12, 22:55
  #82
Medlem
Att hänga upp terrorflaggor kan såklart väcka ont blod
Citera
2026-08-12, 22:57
  #83
Medlem
Drozds avatar
Vellinge är ett starkt SD-fäste, troligen därför. Svennedemokraterna uttrycker på detta sätt sin tacksamhet till idolerna i Israel.

Att Israel är den utan konkurrens största leverantören av muslimska flyktingar till EU och Sverige är inget gemene SD-tönt begriper, det här med samband är inte deras starka sida...
Citera
2026-08-13, 01:09
  #84
Medlem
Vänstermupparna, terrorist-vännerna och Islamisterna har sprungit runt på våra gator, gapat, skrikigt och stört samhällsordningen i flera år nu.

Det är klart att folk är förbannat trötta på den där ökenkonflikten nu. Vi i Sverige har ingenting med sandnegrernas problem att göra.

Riktiga hjältar! Den där flaggan är idag bara en symbol för terror.
__________________
Senast redigerad av korvstofft 2026-08-13 kl. 01:16.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in