Citat:
Ursprungligen postat av
Adventuros
Sämsta Allsångspremiären någonsin säger Sverige!
BÄSTA Allsångspremiären säger Bauer. Ja vad ska man säga? Nu jävlar smörar han mer än nödvändigt. Fick ju vara med i bild fleeera gånger. Tycker nog ändå att PW bemöter kririken väldigt nonchalant och menar att passar det inte kan man gå på toa eller koka kaffe.
Hon är en stor del i kritiken men det verkar rinna av henne direkt. Nu är hon Baueriserad på riktigt! Hoppas någon av hennes vänner säger ifrån. Man ska vara ödmjuk inför kritik...inte skoja bort den 🤯🤬
Jag tror folkkära Pernilla åker rätt ned i popularitet och det pågrund av Bauer. Om hon har några rådgivare borde de plocka bort Bauer från rutan. De kan ju vara man och fru privat.
Det är så många röda flaggor kring honom. Bauer medverkar i en podd, Pappahjärtat. Har inte lyssnat själv men fått vissa delar återberättat. Han lyfter mamman till sitt äldsta barn medan han är mer aggressiv när han talar om mamman till hans yngre barn. De uppfattade att programledaren snyggt stoppade honom när han var på väg att slänga henne under bussen. Tänk om man fick höra hennes version det hade varit intressant. För Bauer tycker så synd om sig själv för att hon inte tillät honom vara pappa på sitt sätt ( vad det nu innebar )
Pernilla verkar ha gift sig med en narcissist som verkar ha en konstig uppfattning om hur en kvinna ska bekräfta honom inte bara genom ord utan hon måste visa det också. Bauer måste sen känna att det är äkta och han tycker ju själv att hans mamma är den perfekta kvinnan.

Skräckfilmstema.