Citat:
Ursprungligen postat av
savecannabis
Det fetade.
Du har ju skrivit över 200 inlägg i tråden, alla väldigt långa och alla med i princip samma upprepande samtidigt som du gång på gång upprepar att du själv inte använder dessa produkter.
Så då kanske du kan svara på din egen fråga?
Förövrigt så är det totalt hjärndött att försöka peka på "smutskastningskampanj" när det bara är 1 person som skrivit namnet på butik man köpt av och gjort test för.
Dessutom med motivering att det är gatulangare som är lite ledsna för "alla nu köper lagligt thc-a online istället".

Eftersom jag har använt dessa produkter och har/ eller handlar på sagda shoppar(dom säljer annat än bara THCa). Bara för jag inte missbrukar det/håller mig till cbd och dylikt numera innebär det inte att jag inte haft någon erfarenhet ditt troll.
Varför ska jag inte svara på idioter som upprepar samma dynga och desinformation? Jag får skriva tusentals posts om jag vill, det är ett fritt land och du äger inte internet din mupp.
Det spelar ingen roll att ni spammare inte sagt vilken shop ni smutskastar, att ni smutskastar alla är tvärtom ett tecken på att ni har en helt annan agenda (försöker smutskasta shopparna som är rival till er narkotikaförsäljning). Du kan ljuga för andra men mig kommer du inte övertala att du inte har någon finger med i spelet av illegal försäljning eller vad någon annan agenda annars hade du inte spammat här nonstop för folks hälsa skiter du fullständigt i. Inte heller hade du smutskastat och jävlats med oss vanliga människor som varit kunder till dessa butiker.
Citat:
Ursprungligen postat av
savecannabis
Sprida desinformation? Det är ju du som gör det.
Så du menar att det är olagligt att värma THC-A och sedan inta men att du samtidigt kan klara dig om åker fast på urinprov för att du rökt "laglig produkt". Du snurrar till det.
Det är "lagligt" att ha som samlarobjekt. Det är aldrig lagligt att röka och lämna positivt urin eller blodprov. Självklart blir du straffad. Skärp dig nu
Ja desinformation, du anklagar shopparna för att sälja spice när det inte finns några belägg för detta ännu då inga utförliga analyser är gjorda och är således bara skitsnack/rykten. Och många har blivit friade trots positivt prov, vilket du även kan få av flera andra helt lagliga preparat. Så du vet inte vad du snackar om.
Vi fattar, du vill att folk ska köpa knark på gatan istället. Tänker inte svara dig mer för du är oärligt as som försöker vilseleda andra. Först säger ni att det är spice för det inte ger utslag, nu säger ni det är illegalt för det ger utslag? Hur ska ni ha det ffs?
Next...