Citat:
Ursprungligen postat av
tjalle99
Ännu ett fel, hon är inte skriven där, hur är det med din googling egentligen och läsförståelse?
Vad du hade gjort som offer är helt irrelevant för tråden i sin helhet....
Är du säker på du tagit din ADHD-medicin sista dagarna? Läste i en tråd du skapat att du har lite diagnoser osv, i en tråd hade du svårt att få orgasm också, är detta bättre idag för dig?
Det stämmer inte överens med informationen som finns att hitta på folkbokföringsregistret. Skvaller kanske säger något annat men, som tidigare nämnts, tror jag på fakta och logik
I fup nämner hon att hon eventuellt kommer flytta. Inte att hon kommer göra det
Nysta i någons posthistorik för irrelevant info för att jävlas, klassiskt när man inte har något att komma om den faktiska diskussions punkten. Själv vill jag inte öppna upp för eventuella trauman av att läsa din post historik, får rysningar av bara tanken av en person som du skulle kunna hittat på.
Men för att lägga lock på grytan du försöker röra i: alla de posterna jag gjorde för flera år sen har löst sig utan problem. Partner, barn och ett framgångsrikt jobb. Gliringar måste ha någon tyngd för att funka vet du
Du kanske också skulle må bra av att fundera på nedan frågor:
Är det ok att trakasera barn som straff för föräldrarnas handlingar? Gör två fel ett rätt enligt dig?
Är barn med funktionsnedsättningar mindre värda än normalfungerande barn? Är det därför det är ok att trakasera dem?
Är inte grundprincipen i svensk lag att någon är oskyldig till motsatsen bevisad? För i skrivande stund är GM endast anklagad för inbrott, eller hur?
Vad i "gm ska få ett straff som är i proportion till det brott som bevis pekar på" får dig att tro att jag "försvarar" gms handlingar?
Bättre lycka nästa gång