Citat:
Ursprungligen postat av
Ganonito
Finns att se på Max.
Tjejen som valde i avsnitt 3 var till utseendet den snyggaste hittills. Dock hade hon betydligt mindre bröst än vad det såg ut som när hon hade kläderna på. Gissar att det är pga hennes träning.
Hon hade ganska chadig käklinje, en kvinnlig Gabriel Odenhammar tror jag vi alla tänkte när vi såg henne
Blev du? glad eller tjurig när hon sade sig vara polly.
Vad är poängen med att ställa frågor till dom 3 kvarvarande om man inte ställer samma frågor till alla!
Jo för att frågorna framstod anpassade efter person, varför annars fråga just det uppenbart omanligaste prospektet om han tycker att det är okay att hon är polly, naturligtvis beror det på att hon kan enbart tänka sig ha en så ful och omanlig trygg punkt i sin tillvaro om hon samtidigt kan få knulla en chad som kompensation, thai chi snubben som åkte först hade aldrig fått samma fråga.
Ja varför finns det jämförelsevis så få pollymän tro? tjejernas pollyamorösitet är mer en taktik än en läggning & existerar enbart beroende på vilket urval hon har, kvinnan vill både äta kakan och ha den kvar mellan att leva i trygghet och otrygghet/äventyr

Så tro aldrig på kvinnan som säger sig älska flera samtidigt