Citat:
Ursprungligen postat av
SugarRay60
2-3k är lagom. Med lite kämparglöd får man förr eller senare napp med riktiga pinglor. En strategi som många verkar glömma är att det lönar sig att vara jävligt trevlig och framförallt ha så pass bra koll så man får tag i de som inte hängt för länge på Sd. Problemet med det är att det sällan blir återträffar.
Psykfallen är ju dock svåra att sortera ut via några få mejl och enstaka träff. Tänker på hon som snodde en bok av mig (!) Men hon försvann ju också illa kvickt från sajten efter att haft löpande band drop in hela november/december.
Samma med Nicoletta118. Stay away säger jag bara. Hotar och har sig.
1amanda1 sticker med pengarna enligt uppgift.
Thelma verkar lite svår. Trevlig men det leder ingen vart.
Litquid girl är pålitlig och trevlig. Enkel kommunikation men ingen supermodell direkt. Inte hon på bilden.
Josefin.Amanda känns som att självförtroendet ligger väl högt. Ska ha hiskeligt mycket för ingenting. Känns dessutom lite som fejk men jag kan ha fel.
Någon som fått tag på EmmaEllinor? En tjej i min smak.
Eller Sugertina. Wow. Där skulle man vilja knyta några band.
Nicoletta träffade jag för tre år sedan hemma hos henne. En kompis hade tagit hand om jyckarna. Hon kan ju ha surnat men då var hon ett lyckligt fnask som tog satsen i ansiktet med ett lyckligt leende. Sen red hon utan gummi och ville aldrig sluta. Så glad över att ha kuk i sig och hon ville aldrig kliva av pålen.
Försökt boka senare men då hon är så inaktiv på sd och kik har det alltid strulat.
Vet inte om josefin.amanda men det fanns en tjej i Uppsala som tog hutlöst betalt. Men hon levererade på topp. Tre hungriga avsugningar till roten och red lika lyckligt och ovillig att sluta som Nicoletta.