Citat:
Ursprungligen postat av
Kokadu
Hva skal du bruke dette til? Hold tunga rett i munnen nå. Det er da du er best. Hvorfor skulle noen risikere noe som helst ved å regissere en forestilling utenfor dørene på SV4 og ved senteret denne dagen i hensikt av noe som helst?
Om, når ble THs mobil skrudd av og senere levert noen som var i behov av å skru den på og med det var i behov av PIN-koden risset inn i glasset for å kunne utføre en handling på den?
La oss ta utgangspunkt i teorien din at noen ringte hjem med mobilen til TH fra Futurum kl 10.06/10.07 og at han løy om grunnen til at han ringte hjem.
(og hvorfor ikke tenke at TH var Hetemannen i samme slengen hvis det hjelper)
Hvorfor ble det da utsatt en hyttetur i SMS, hvorfor forklarte Esther (et vitne) at en hyttetur var planlagt og hvorfor svarte HHB1 tilbake i SMS at de allerede hadde alliert seg med barnevakt?
Klarere du å se at en grunn til at han skulle ringe hjem var pga av en hyttetur? - eller hvordan forklares dette i teorien din?