Citat:
Ursprungligen postat av
Smutz
Jag gick med i Facebookgruppen. Pallar inte trolla discord ännu.
Har än så länge inget spännande att rapportera. Ganska få inlägg hittills och mycket handlar om att krypto kommer rusa snart och därmed också XPEC. En skön lirare försökte visa med discord-skärmdumpar att de kommer tjäna massa pengar oavsett om deras coins går upp eller ner. Jag är nog alldeles för släthjärnad för att begripa hans resonemang men det låter ju bra.
Drygt 500 medlemmar, inga kändisar vad jag kunde se förutom Pump-becca och bolagets VD. Lite roligt var dock dessa två profiler:
Gabriellas vägledning med Tarot och Änglarna samt Tantra-massage dot se, massösens profilbild var en röv med en röd ros mellan skinkorna.
Jag tror att Sörjan är deep underwater efter Parans. Memestonksen kom som en svart svan och sänkte båten alltför tidigt då memestonks tilltalar den typ av investerare som gillar ofullständiga konsekvensanalyser.
I slutet av Januari kom dödsstöten för mången skojare, Åsa-Nisse-pumpligan hade mött sin överman i form av amerikanska memestocks.
Not just retarded, american retarded.
Därför har jag lite på känn att XPEC kan moona i närtid. Så fort jag har hämtat min wt-polare Tommy i morgon är det köpknappen som gäller. Xpercunia to the moon!!!!1
Det är dock lite beroende hur knarklangarna på darknet, kineser som vill ha kapital ut av landet, hodlande retards, regleringar samt pirat-tv-leverantörer agerar.
Ingen använder krypto till något vettigt. Men ingen kommer ihåg en fegis!
ALL IN!
Men solenergi känns ju jävligt fräscht, speciellt i vinter.