Citat:
Ursprungligen postat av
Emmvalentine
Ja ni(eller iaf många av er) har ju varit så otroooligt "snälla" med mergim hela denna säsong. Knappt snackat nått skit om honom och inte alls sagt betydligt värre saker. Gäller inte bara han. Många här har ju varit sjukt dömande på ett mkt värre sätt än att man ska säga "n....boll" ..eller nått annat.
Skärp er! Och vill ni nu att Sami ska vinna så låt han vinna för att han är en skön kille och inte att svartmåla alla andra 🤷🏻♀️
Mig behöver du inte hoppa på.
Jag svartmålar inte honom. Men jag hörde vad han sa och uppenbarligen nyhetssverige också... Jag har också följt Mergim i huset sen dag 1 och vet hur mycket skit det kommer ur hans mun.
Att spotta efter kvinnor kalla dom hund, råtta, att dom ska veta sin plats, fucking hålla käften imponerar inte på mig iaf.
Vet dock att du pratat gott om hon sen du skaffade ditt konto i april och du får rösta på vem du vill.
Tänk bara efter först om det verkligen känns "rätt" att promota det beteendet och att det kan generera en miljon..
I övrigt håller jag med dig om att Sami är skön och ska vinna!