Citat:
Ursprungligen postat av
Aeghir
Kriminella galningar är propaganda från regimtrogen massmedia. Tror du en SD kopia som inte tar tag i att judar kontrollerar 99% av regimtrogen massmedia kan rädda Sverige? Hetsen kommer fortsätta och sen blir det utrensningar hos AfS med.
Oxymoroner kommer hejdlöst att kastas runt eftersom de är väldigt få som vet vad NMR, AfS och SD har gemensamt och vad som skiljer dem åt. Folk är dessutom så bekväma ( läs lata) för att verkligen sätta sig in i skillnaderna. Samtidigt som MSM och dagens public service kommer att sprida både lögner och propaganda för att upprätthålla deras marxistiska världsbild.
Så med det sagt så tycker jag alla som vill förändra dagens vanvett borde nog offra en helg eller två innan man bestämt säger vad andra och vad man själv står för.
Tror inte AfS kommer att kasta någon under bussen för att de säger att de inte gillar MSM eller tar parti för den etniska svensken, men som sagt, tror. Vem kan veta förutom tiden?