Citat:
Ursprungligen postat av
sno
Ytterst småsint att börja tjafsa om sängplatsen. Alla kan ju inte sova i det stora huset. Borde kvinnor och barn ha placerats där medan de "viktiga männen" hade fått sova i gäststugan? Är det så den jämställda mannen tänker?
Alltså jag har för mig att jag läste i går kväll att de hade sängplats i huset men att värden ändrade sig efter det att Anders spårat ur, det fick bli en stuga en bit bort (för hans egen skull )och att det var då Anders blev ännu argare...Han var väl nån slags VIPgäst innan han brakade samman.
Jag såg också en bild i går kväll med en kostymklädd man liggande på ett golv med massa kostymklädda ben runtom, det som hängde ut ur byxan var blurrat och så löd frågeställningen: är denna bild äkta?
Det var antagligen någon som fotat honom liggandes, jag tror den var äkta, bilden. Tänk om nån kunnig kunde leta upp den bilden igen och lägga upp den här.