Citat:
Ursprungligen postat av
bludderbladder
Det är väl bättre du svarar då? Vad är det ryssarna har gjort? Hur "hackade" de valet?
Det verkar som att nivån just nu är på det plan du beskriver, att ryssarna gett Trump vinsten genom att de 'fått in texter' i skvallerpressen, men motbevisa oss gärna.

Det är ungefär på den nivån det legat hela tiden. Men nu är det nya tider. Rysslandsspåret är så kallt att folk bara skrattar åt foliehattarna som ältar på i den banan. Roligt nog är de flesta av trattskallarna för korkade för att förstå hur de gör bort sig. Förtroendet för DNC är så lågt att det är tveksamt att de kommer orka återhämta sig. Som det ser ut nu är MAGA i säker hand. Trump lär snart börja klättra i opinionen, nu när de flesta skrattar åt de olika substanslösa anklagelserna.
Dessutom har vi sett att GOP segrat i de senaste fyra staterna. Har svårt att se att de överhuvudtaget har en chans. På många sätt tycker jag synd om dem. De har hamnat helt vilse efter Obama. Något som är ganska vanligt när ett parti får en psykopat som ledare. De har en tendens att utradera alla hot. Nu finns ingen kompetens kvar.
Tragiskt. Men underhållande.
Detta är demens. Detta är DNC:
Citat:
Nancy Pelosi confused about time of day, forgets latest Russia accusations -- 6 minutes later!
Kärringen kan inte tänka, kan inte prata, kan inte hålla koll på tiden. Vad FAN har hänt med detta gamla slavägarparti?
https://www.youtube.com/watch?v=T_5fNSmpfPE