Citat:
Ursprungligen postat av
drinkandfuckgood
"Gänguppgörelse".... Om nu polisen vet vilka gäng detta är och vilka som är medlemmar... varför skriver de inte ut det allmänt då? Det luktar så mycket skitsnack över hela denna Frölunda-historien. Säkert moppe-kåta grisar som rensar i pyjamas, det är typ mer troligt med tanke på hur kassa polisen sköter sitt jobb i området. Jävla pajaser är kvalitén på snutarna i området och jag ser dem varje dag. En jävla cirkus.
Svensk Polis har alltid varit ren misär.
De sköter sitt jobb så här överallt. Etniska svenskar suger inom alla områden. Det är därför vi har en massa brister och kriser överallt inom alla yrken.
Citat:
Ursprungligen postat av
Ahlaorten187
En bra dag idag

Så roligt att läsa och se hur lite ni alla skitsnackare vet haha inshalla daw*ts mördare skall aldrig åka fast!

Är du typ ortens svenne wannabe gangstaaaa? Du kan ju inte ens stava till Insha'Allah*
Jävla pucko.
Citat:
Ursprungligen postat av
G99G99G
Det är många fega skjutningar i sverige just nu. Politiker pratar om att våldet inte ökat. Det går snart inte promenera i göteborg/stockholm utan att en kula vinar förbi. Men vi lever i fred och alla är fredfulla i sverige?
Du är långt ifrån verkligheten.
Citat:
Ursprungligen postat av
Champagneoclock
Kan du förklara vad skillnaden är på en feg skjutning och en modig skjutning?
Inom den världen är en feg skjutning när man skjuter någon bakifrån i stället för framifrån
Spelar det någon roll? De alla kommer sluta med att ligga på ryggen
Citat:
Ursprungligen postat av
Brott81
Var den här killen ledare efter mazdak?
Alla Montana lever kort!
Och sover gott