Människor är idioter jajja men,ska bombas av luftwaffe era svin,MEN den undermännskliga rasen ska härska över skog o nejd i 2000,3 år utan hjärna,va fan ska vi med den till,kan väl sätta potatis för i helvete,så dö eller plöj era förbannade kostym kukar.E hitler
Jag var i Tidaholm för några dagar sedan och besökte Eddie Meduza-museet och det var intressant att gå om kring där och kolla. Köpte lie souvenirer också, som pins och en fint julkort.
Jodå, det finns att köpa sådana och jag köpte en sådan som pryder min skinnjacka. Finns också en pins med en bild på Eddie där han gör en rolig grimas. Köpte båda.
Den rumsrena versionen av "Jag Blir Aldrig Riktigt Vuxen, Jag!" i bra ljudkvalitet!
Bra låt. Det blir ganska kul när man bara tänker på den snuskiga versionen.
Minns en gång då jag och polarna var lite väl fulla och vi skulle höra låten "Nu har min mage blivit stor". Vi förväntade oss att höra snuskversionen, men det var den rumsrena som spelades vilket vi oss bli förvånade haha.