Citat:
Ursprungligen postat av
HumpingDog
Nu vet du ju inte hur mycket modell hon är. Det är ytterst få modeller som drar in några större pengar. Många har extrajobb vid sidan om. De flesta modeller får slita röven av sig för att komma upp i en lön som överstiger vad du kan dra in från Mc Donalds på en månad. Vi kan konstatera att hon inte saknats av någon modellagentur på 6 månader. Det betyder att hon inte är så vansinnigt eftersökt.
Jag har fått info om att hon under tiden i Italien försörjde sig som escort. Hon var inte anlitad av någon modellagentur. Ingen seriös agentur anlitar tjejer med stora silikonbröst. För dessa är det enbart uppdrag som "glamourmodell" som gäller, dvs mer eller mindre avklätt. Jämför t.ex. Natacha Peyre.
Dorota kanske åkte till GM som escort. Kanske därför hon inte kollade upp honom. Han angav nog inte heller sitt rätta namn.
Dorota ville inte kontakta polis eftersom hon inte ville att alla skulle få reda på hennes escortande.
Oavsett vilket är GM ett as som förtjänar att låsas in LÄNGE.