Citat:
Ursprungligen postat av
Babianen
Min son ser bra ut och är populär bland flickor så det är en moot point.
Enligt dig:
1: Tycker alla kvinnor om våldtäkt
2: Bara riktiga män våldtar
3: Män som inte våldtar är mesar
4: Du vill inte att din son ska vara en mes
Slutsats: Du uppfostrar och uppmuntrar din son till att våldta kvinnor eftersom i din värld är det så kvinnor vill bli behandlade.
En annan sak. Du påstår att du nöjer dig med den dominans din man utsätter dig för. Samtidigt säger du att våldtäkt är den bästa dominans man kan bli utsatt för. Isåfall borde du ju vilja bli våldtagen eftersom du vill ha det bästa sexet som är möjligt att få. Så, du vill alltså bli våldtagen, du tänder alltså på att bli våldtagen?
Du behöver inte skriva "
nej jag vill inte bli våldtagen, jag tänder inte på det" för du har just erkänt att så är fallet. Nu har vi utrett det.
Att en kvinna inte gör motstånd mot en våldtäktsman betyder inte att hon njuter av våldtäkten. Hon är förmodligen mer rädd för att dö i samband med akten och vet med sig att risken för att dö ökar om hon gör motstånd.
Du vägrar erkänna att våldtäktsmän står längst ned på skalan tillsammans med barnaskändare bland kriminella trots att åtskilliga personer kan bevisa att så är fallet. Kolla vilken dokumentär som helst om kriminella eller poliser där de tar upp våldtäktsmän. De är avskydda i hela världen och har alltid varit. Hade inte våldtäktsmän varit avskydda hade de ju gått ut och skrutit med sina gärningar och hade någon försökt sätta dit dem hade de slagit ihjäl personen ifråga, eftersom de enligt dig är
riktiga män. Riktiga män dominerar, våldtar och använder våld enligt din åsikt. Du har själv skrivit det flera gånger.
Tror mängder med inlägg från olika skribenter som säger tvärtemot dig så vägrar du ta reson.
I din värld är du den ende som har rätt. Trots att du säger om dig själv "
jag är dum i huvudet" så vet du alltid bäst. Alla andra har fel. Har du genomgått en psykiatrisk undersökning någong gång? Det kanske börjar bli dags för det?