Citat:
Ursprungligen postat av
landt81
Du är diskussionsmässigt helt utvecklingsstörd.
1, nej du vet ingenting så håll bara käften.
2, fast de flesta kvinnor inser nog sanningen mer än dig och inser samtidigt att brad pitt bara är på tv.
3, he he... ok... så kvinnor vill helt enkelt inte ha sex. Märkligt att så många kåta brudar är på bodycontact och andra sexsajter och tydligt skriver att de vill ha KK.
4, butthurt-kortet tar du fram när du inte har nåt annat att säga. Som sagt, håll käften din verklighetsfrånvända åsna. Du har ju bevisat med dina cebsurerade videoklipp och bilder att du är ett troll.
Trevligt att du nämner bodycontact både jag och min tjej har konton där
Just nu i mitt län 14 tjejer var av 4 söker andra tjejer mot 163 killar, har varit på bc till och från i 3år har träffat 2 st därifrån. Men det var inte gratis fick betala alla utgifter för hotell dricka mm.
Ta dig tid att läsa lite vad tjejerna har för krav någon gång rätt roande.
våga överraska med det lilla som en kväll eller en weekendresa.
En man som har karriär och vet hur man behandlar en dam, och en man med stålar! Vilken kvinna vill inte ha det?
Söker EN person och bara det bästa är gott nog för mig....!
Jag väljer ut några som jag är intresserade av och sedan väljer jag ut en person. Jag söker
Jag söker någon som kan skämma bort mig! Som en sugar daddy! ;-)
Äldre, högutbildad man. Endast läkare, ekonomer, advokater, civ.ingenjörer och dyl är intressant.
Jag söker en lång stilig muskulös Man,stabil men Äventyrlig god aptit,du måste va speciell om du vill fånga mig.
jag söker man med stil och finess, jag vet att det finns såna män.
Det är mina regler som gäller då du besöker min sida.
Inte dina.
Den som vill vinna mig som älskarinna ska vara först 100% diskret, älrigt, seriös, rik, romantisk,dominant, välltränat, uppskatar mig, längter efter mig även när jag är med honnom i sängen, inte snålmed mig att han tar hand om mig som riktigt älskarinna