Citat:
Ursprungligen postat av
Hollyd
Du är efterbliven och fler där till.
Ni sitter bara skriver en massa skit, vem fan är intresserad vad dom är???
Folk blir blåsta hela tiden av dom så vem är efterbliven?
Dom som är efterblivna är ju du och resten av Sveriges befolkning som blir blåsta hela tiden fast det är skriverier om bedragarna året om. Nä så slå igen brödfittan i stället.
Har du så svag hjärnkapacitet att du inte klarar av att räkna ut att folk är förbannade på dessa engelska tattare för att de beter sig illa och sysslar med hot och bedrägerier och inte för att de har "schyssta" bilar?
Sen är det inte för att Agda 70 är dum i huvudet som hon anlitar dessa avskum. Hon gör det för att de är väldigt påstridiga och i princip tvingar jobb på äldre och andra försvarslösa människor som inte vet hur man bör hantera dessa tattarsvin. Är du en jävla tattare själv eller vad är grejen med att försvarar dessa lågliv?
Nu så lutar det åt att England kommer att rösta om de skall fortsätta att vara med i EU och det är enligt opinionsundersökningar en majoritet av folket som vill att landet lämnar EU. Gör England det så kommer vi i framtiden förmodligen att slippa dessa svin!