Citat:
Ursprungligen postat av
massepojken
Har vi inte smutsat ner denna tråd tillräckligt? Jag föreslår att M*cke Lj*ngberg, denna fantastiska kille lämnas utanför våra patetiska spekulationer.
RIP/MJ
Men den där attityden lär aldrig brottet klaras upp, GM kan faktiskt vara vem som helst och om vi leker med tanken att ML skulle ha begått dessa mord så var han sjuk. Om du läste den länkade artikeln står det att ML själv var rädd för att skada sig själv och andra.
Om det är så att det ör en tidigare ostraffad och känd människa som är dubbelmördaren, då förklarar det var det var så viktigt att även döda Anna-Lena, samtidigt som mördaren inte brydde sig om DNA.
Men vet aldrig något om något. Även fina människor blir sjuka. Handlar inte om att smutskasta. Men du borde kanske maska hans namn så att det inte går att googla.
Citat:
Ursprungligen postat av
massepojken
Oerhört intressant info. Tror du detta är något polisen jobbat med eller kan dom ha missat detta?
En bonnapojk som skulle till US psykakut?
Jag har aldrig hört att polisen pratat om pendlare i området.