Citat:
Ursprungligen postat av
Arne.Anka
Låt mig gissa, du är en sån som kör vartenda race i nfs u2, utforskar varje litet landområde i skyrim, läser varenda liten bok i fallout 3?
Gjorde också så i början sen börja jag räkna på hur mycket xp jag slösade bort...bara på E-50 skulle det gå över 43k xp på en kanon jag har absolut ingen som helst användning för, enda gången jag gör det nu är om det är utrustning jag vill testa eller utrustning som kan monteras på flera vagnar.
Har inte spelat något av de ovanstående, men är inte helt otroligt att så skulle vara fallet, gav mig fan på att jag skulle hitta alla sprejtaggar i GTA IV och spreja över dem vilket jag gjorde och hade alla vapen in my crib när jag kom hem, coolt va!
Du har helt rätt, till mitt försvar så kan jag säga att jag inte kör så många vagnar, har bara 5 i garaget, det blir ju värre om har flera linjer på gång hela tiden, forskar faktiskt inget just nu överhuvudtaget.
Men har lite beslutsångest, sitter på 11millar i krediter och drygt 40k i xp, och vet inte riktigt vad jag ska skaffa...
Har en E75 men tänker inte gå vidare till E100 på inrådan från herrarna här.
Kör T 69 som är riktigt kul vagn, har en IS,rolig den med, och en ISU 152, gillar den också fast det finns andra som säger annat här, men det är som sagt var en smaksak.
Är i det läget att jag kan gå vidare i alla linjer, men funderar på att hitta något helt annat, men vet inte riktigt vad.