Har rökt ganska så konstant i några månader.
En femma är ganska enkelt att sluka för mig och mina vänner på två dagar.
9/10 gångerna är bra skit vi röker. Mitt problem är att 20 dagar innan körkortsprövotiden så torskar jag mitt körkort en morgon av en jävla kärring

, helt nykter förstås men eftersom jag såg trött ut 7 på morgonen så blev det piss där det blev positivt, hur som helst det är inte det viktiga.
Nu har det gått 1 år innan jag får börja ta om hela skiten igen. Då måste jag även först o främst pissa i 6månader för att visa att jag är en REN kille och inte en våldtäktsman som kör över små barn såklart.
Nu har det gått ca 3-4 veckor. Börjar bli ivrig att ringa bolaget som jag skall pissa i en kopp åt för 2000kr+ per tillfälle, hur långt tycker ni experter att jag borde vänta ytterligare? Behöver jag det eller kan dessa metoder ev. hjälpa mig?
För övrigt:
180cm
70-75kg.
Mestadels lite underhudsfett resten muskler.
Tränar ofta, bastar ofta, crossfit m.m
Som en talare innan frågade, vet någon om polisen blir inkopplade ifall jag skulle torska igen nu?