Citat:
Ursprungligen postat av
zemixon
Misshandlade han någon gång VB? Det finns personer i FUP som berättar att VB kände sig hotad och rädd för MB.
Ja de var verkligen livrädda och kände sig hotade av varandra. Det är därför de träffades för att kort sagt knulla i bushen. Jag vet att en del tjejer tänder på sådan auktoritet som är hotande men att det skulle vara åt andra hållet, inte hade MB fortsatt träffa henne?
Denna tråd går verkligen som en trasig lp-skiva. Om och om igen. Snart är vi tillbaka i söket, skor, lik-hund, alt gm samtidigt slutar aldrig tjatet om MB. när någon ansträngt sig och kommer med någon ny infallsvinkel då blir den personen totalt ignorerad. Börjar någon skriva om ett ämne som diskuterats, hänvisar man till tråden. Vad ska det pratas om när inget nytt, inget gammalt duger. Jo MB, hur intressant är den personen för utredningen - lika med noll. Ändå är det vad man finner att läsa här.
Och Varför måste allt i tråden vara korrekt och baserat på fakta. Tänk om inte fakta finns ännu, ska man välja att inte se nya vägar då? Hm ^^