Citat:
Ursprungligen postat av
snillet_1
Källa på det?
Och inte Daily Star, Daily Mail eller The Sun den här gången.
Vart vill du komma egentligen? Multipla källor om olika bud och dessutom ett turkiskt bekräftat lånebud som är i linje med de ryktade köpebuden, transfermarkt håller även de med.
Hur kan någon normalbegåvad människa fortfarande ifrågasätta att värderingen ligger där någonstans? Ifrågasätta är ett för svagt ord förresten, ni har väl tidigare hävdat att ni vet att allt är falskt? Vill du också hävda att jorden är 3000 år gammal, evolutionen är en bluff och jorden är platt? Med dina beviskrav går det ju i alla fall inte att bevisa motsatsen.
Märk också att inga Brittiska journalister eller fans verkar tycka att summorna är oväntade eller orimliga när Guidetti diskuteras i kolumner eller på fansens forum.