Citat:
Ursprungligen postat av
kjellkritisk
Ah du är ett sådan, märka ord och säga att vi andra ska leta bevis för du har inget att komma med eller förstå sådant som är underförstått.
Då ann jag tala om för lille vän att jag hr bildat mig en uppfattning och det är att det finns inget som kallas chemtrails utan det är vanlig kondens, foliehattarna som vill påstå något annat har inte visat upp något trovärdigt bevis på annat.
och om man i en diskussion vill hävda något annat än en officiell förklaringar på tex kondensstrimmor så är det denna persons skyldigt att ta fram stöd för den tesen.
Hey, jag har inte påstått något och jag har inte tvingat någon till något här inne. Det är fritt fram att lyssna på intervjun jag delade med mig av, eftersom att den innehåller ett intressant sammanhang. Om du inte tänker lyssna (vilket du skriver) så vet du inte vad som sägs under konversationen, varför ska jag då ge dig källor på alla ämnen som tas upp under intervjun?
Du är ett ignorant får, minst sagt. Allt du skriver är en hög med bortförklaringar "Jag tänker inte kolla på en massa usla YT klipp
slösa tid bla bla bla" För det andra, snälla du, släpp det där ordet foliehatt från det där detektivordförrådet som du har, det är otroligt uttjatat och fyller ingen funktion för de bildade. Fåraherden ropar efter dig, bäst att du lyder honom!