Citat:
Ursprungligen postat av Saffrose
Hon föll för mina fadde-skämt:
http://aftonbladet.se/nojesbladet/klick/article3689818.ab
Vad föll hon för hos dig?
– Att jag är en glad, rolig och charmig person. Och mina skämt. Faddeskämt brukar mina kompisar säga. Det lite John Cleese-humor.
Vad är ett typiskt ”Faddeskämt”?
– Okej. Vi säger att du frågar mig ”Vad vill du att din tjej ska ge dig?”. Då svarar jag med allvarlig röst, ”trygghet, ömhet, närhet ... en lägenhet ...” Förstår du?
detta är då en artikel från 2008.
Han har ju aldrig varit rolig men alltså alltid trott att han varit det. Varför har INGEN sagt till honom?

Stackarn!
Han begriper inte att hans polare driver med honom! "Faddeskämt".
Hela karln är ju ett stort skämt.
Antagligen var det väl ett skämt från faddes sida gällandes susanne? Där blev det ingen lägenhet men väl en gård.
Som han trodde att han hade slagit klorna i.
Vilket kap han måste vara!
En 40-årig man som mest är känd som Linda Rosings ex. Och som dessutom har skulder upp över öronen. Där ett fängelsestraff hägrar i fjärran.
Vad är det som gör att en shemale känner ett behov av att bli sedd som en renodlad idiot genom att förknippas med Fadde?
Eller är denna shemale verkligen så desperat över att få synas?
En attentionwhore, alltså?
"A shehe have to do what a shehe have to do"?