Citat:
Ursprungligen postat av cheeff
Skulle nog gissa på att det är kanske lite känsligt just nu att skriva ut det i samband med detta då det iaf "officiellt" bara är vissa/många/några på FB som tror att det är han och det har dom väl kommit fram till genom hans FB-profil (?). Också i andra fall brukar det handla om en redan gripen misstänkt man namnger men just nu är det ju inte så här.
Ja vem vet, snubben kan ju ha varit i Spanien när kattdåden skedde. Hur som helst så är det hela väldigt pinsamt för snubben. Men har han Aspergers så skiter han kanske i det.
Inte kul att ha blivit påkommen med att skriva att man dödat katter, knullat hundar i röv och fitta, vill våldta och stycka kvinnor. Fan, känns ju som om det är Mictlan II!