Citat:
Ursprungligen postat av Hundkatt90
text
Du missförstådde mitt inlägg, det var Famine jag pratar om. Han heter Ludovic och är även Audreys ex, Neige hete Stephane och de var aldrig ett par. Ludo knullade Audrey vid tidpunkten då Ballade gjordes, just det är väl anledningen till att han tog med "Requiem pour Nioka" som är Audreys pianohyllning till sin döda hund. Passar ju jävligt bra på en NSBM-skiva... Och tro mig, både han och Audrey är rena Flashbackrasisterna ut i fingerspetsarna.
Alla illusioner ni må ha om Audrey kan ni slänga ut genom fönstret, hon må se bra ut och ha en okej sångröst men hon är en egomanisk Asperger-bitch. Vi försökte samarbeta lite musikaliskt på distans för några månader sedan, hon skickade mig hela låtar hon gjort som jag skulle planka och spela in utan noter/tabs från början till slut och blev rosenrasande när hon inte fick den inom en halvtimme exakt som hon ville att det skulle låta. Det samarbetet tog slut lika snabbt som det förra, fy fan.
Ångrar inte en sekund att jag stampade sönder Ballade och jag skulle gjort det igen även om det var ett av tre existerande exemplar. En pisskiva av en pissartist jag fått av en pissbrud förtjänar inget annat.