Citat:
Ursprungligen postat av R.R.R
Superhitler du har noll koll, är medveten att du försöker leka allan och provocera men håll dig till saker du förstår.
För mig är box en utmaning för mig själv och adrenalin kicken jag får är underbar, men nollor som du kommer aldrig fatta det. Du lever som ett får, jag lever hellre som ett lejon för en dag än som du, som ett får resten av mitt liv bäääää.
LOL! Sådana patetiska mellanstadieklyschor! Du, om någon, som står i en stor klunga och brääääker i kör med de andra, är väl ett får. Tillhör du dem som är längst fram och stångas kan jag måhända upphöja dig till getabock, men något lejon blir du aldrig. Och jag betvivlar å det kraftigaste att du ens tillhör getabockarna.
Så nej, de här diskussionerna handlar aldrig om att JAG inte har fattat, utan att NI inte har fattat att vi fattar det bätte än ni själva. För den som själv inte är med i leken och inbillar sig att den är på riktigt, visar alla filmer med all önskvärd tydlighet att era så kallade "box" inte är hårdare än snöbollskrig, och då syftar jag på snöbollskrig UTAN ispärlor.