2024-04-24, 19:09
  #1357
Medlem
För några år sen var det STATUS att ha en yngre kille/man för de kända Stockholms kvinnorna.
Det är det inte längre
Var är statusen idag?
Ja kanske en riktig cool gubbe
Citera
2024-04-24, 19:12
  #1358
Medlem
Slampsmurfens avatar
Det bästa blir att slippa höra henne säga Korosh var och varannan minut i radio. Så sjukt trött på det
Citera
2024-04-24, 19:20
  #1359
Medlem
Inhale82s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Artmovie
Ja, spekulationerna kan bli många och vandra runt åt olika håll.

Minns att jag läste precis i samma veva som L och K träffades att K hade åkt dit för misshandel en gång när de var på donken.
En person på Mac.D kommenterade rakt ut något nedsättande om deras relation när K & L gick förbi. K skulle då ha blivit förolämpad och sparkat ned personen ifråga och resultatet av det blev "grov misshandel".
Sedan har man ingen aning om vad som skett i deras gemensamma hem över tid och de 9 år de varit ihop samt vad huvudanledningen till separationen är?
Men lever man i en relation som inte är optimal så är det väl ett klokt beslut att gå skilda vägar.

Det där med fabriken som plötsligt fattade eld & brann upp verkar mysko😳

Typiskt babbar att bli offended av allt.
Ska upprätthålla sin heder osv.

Det där kanske han borde tänkt på innan han blev tillsammans med henne.
Klart offentliga personer får reaktioner, speciellt offentliga personer som sitter på höga hästar och är allmänt dryga.
Det där retar upp folk.
Citera
2024-04-24, 19:21
  #1360
Medlem
Lillamig72s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Harry_
palestinier är ganska ljusa
Pappan är väl rödhårig, orangeblond t om. Eller om han med färgar kalufsen.
Citera
2024-04-24, 19:24
  #1361
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Slampsmurfen
Det bästa blir att slippa höra henne säga Korosh var och varannan minut i radio. Så sjukt trött på det
Instämmer fullständigt. Så fort hon hade träffat Korosh så började hon prata om barn. "Vi" behöver inga fler barn efter Laila Bagge.
Citera
2024-04-24, 19:35
  #1362
Medlem
Arne Bajses avatar
Förstår denne Korosh. Vad ska han med en gapig kärring i 50 årsåldern till ? Hon har redan flera barn med olika karlar. Han har inga barn alls.
Citera
2024-04-24, 19:47
  #1363
Medlem
Linkolns avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Inhale82
Typiskt babbar att bli offended av allt.
Ska upprätthålla sin heder osv.

Det där kanske han borde tänkt på innan han blev tillsammans med henne.
Klart offentliga personer får reaktioner, speciellt offentliga personer som sitter på höga hästar och är allmänt dryga.
Det där retar upp folk.

Iranier är väl inte särskilt babbiga?
Citera
2024-04-24, 19:50
  #1364
Medlem
Maulcas avatar
Förstår båda två, andra sortering. Snart kommer det ut att båda två har nya förhållanden.
Citera
2024-04-24, 19:57
  #1365
Medlem
Tycker Laila Bagge verka vara en mysig dam, lättfångad?
Korosh är nog ett avsnitt för sig, bara använda fantasin i bingen
Citera
2024-04-24, 20:01
  #1366
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Pstvftr
Jag såg inte detta komma. Har under flera år mot min vilja tvingats lyssna på morgonunderhållningen hon programleder i radion och där har man fått intrycket att hon lever i en väldigt rosa värld och det värsta som händer är att sonen försover sig eller att hon får en p-bot. Men det är klart att ålderskillnaden tar ut sin rätt, han vill väl sätta bo och skaffa egna ungar samtidigt som han inte kan tillfredsställa hennes alla känslomässiga behov med allt som händer i kvinnors kroppar när de hamnar i klimakteriet. Tror båda har haft sitt roliga, verkar inte vara ett bittert uppbrott.
Tror Laila går tillbaka till sin exmake, även om den mentala ålderskillnaden mellan dem är större och det faktum att Niclas numera återfinns i belastningsregistret lockar det nog att komma in i familjen Wahlgrens värme igen. Som den drivna affärskvinna Laila är vet hon värdet av att tillhöra adeln inom kändisvärlden och har säkert avundsjuk sett på alla pengar och erbjudanden som regnar över Wahlgren familjen, hon har säkert förbannat sig flera gånger att hon inte bet ihop och stod ut med Niclas trots de utmaningar de hade i sitt äktenskap.

Vem vill ligga med någon som legat med prostituerade ärligt talat? Laila är för bra för Niclas
Citera
2024-04-24, 20:05
  #1367
Medlem
kristerzs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av -Felix_
Ja, fan hon halkade i badet. Trist men sånt händer.

Tycker hon är klok, när hon köpte hus på Lidingö så valde hon ju enplans hus.
Ingen balkong.

Bäst så.

Det där var faktiskt lite kul! min humor! :P
Citera
2024-04-24, 20:06
  #1368
Medlem
aztlans avatar
Citat:
Ursprungligen postat av johnjozefsson
Är hon trans? Ser fan ut som det
Känns lite elakt men har alltid oxå tyckt det, väldigt maskulina drag
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in