Citat:
Ursprungligen postat av dtud
Okej. Såg att någon (du?) hade fått beställning på 15 tavlor, hur går det till? Kan ni berätta lite mer om de olika yrkena? Vet det som fanns att veta innan läckning men undrar lite mer ingående nu, hur funkar karriärerna och så. Någon som vill berätta om dom?
Vilka föremål finns det? Har läst igenom tråden men vill gärna ha mer information. Tycker det är kul att läsa om det.
Föresten, är den här bilden photoshoppad? Annars är det ascoolt ju.
http://img.photobucket.com/albums/v225/risbolla/simtroll.jpg
Nej, jag har inte fått det. Men i varje karriär kan du få göra extrauppgifter som du får välja om du ska göra eller ej. Som i detta fall verkar en konstnär få en uppgift att hon/han ska göra 15 tavlor och lämna in dom. Det är så svårt att berätta såhär, bättre om du frågar.
Vad menar du med föremål? Finns många föremål, men du behöver specificera lite mer.
Just ja, angående bilden. Man kan skriva elaka saker på ett forum om man är elak. Man kan även kontakta någon användare också på forumet. Sedan kan du även kolla om du har fått något svar. Hehe.