Citat:
Ursprungligen postat av Minimalt_Psykad
Jag är inte hemma nu och kan inte testa men ska göra det imorn. Har googlat lite på det och dem flesta som har samma problem brukar folk skriva att den antagligen har med att göra att datorn är för varm. Min dator har stått på säkert i flera månader utan att vara avstängd. Men det jag tycker är konstigt är att mitt antivirus program betedde sig konstigt precis då.
Jag har endast försökt med recovery disken men nån formatering har jag inte testat. Jag har alltid trott att recovery disken just formaterar datorn?
Ok, det skiljer väl på recoverydisc och recoverydisc..? Jag tolkade det som att det var någon form utav systemåterställning som ordnar till allt genom att återställa datorn till så som den såg ut vid leverans.
Om du inte formaterat osv, så kan man ju nog inte utesluta mjukvaruproblem eller virus.
Slit ut disken och plugga in den någon annan stans så att du kan spara över dina viktiga filer, formatera sedan om skiten.
Men jag hade dock börjat med en rejäl avdammning och en fläkt.