Citat:
Ursprungligen postat av
Studsboll
Hans eventuella problem att anpassa sig till ett modernt samhälle är inte problemet. Att han när man frågar honom vad han skall göra när han blir fri svarar " ha sex med småpojkar" är problemet. Sten-Erik har ett enda positivt drag: han är oförmögen att dölja sina önskningar och perversa lustar.
Njae.. delarna han faktiskt längtar efter nämner han ju inte riktigt.
Det ser hela tiden ut som han är en 'vanlig' pedofil, och mördare (och jag tycker för protokollet att redan utlevd pedofili borde ge biljett till livstids inlåsning, utan permission), men så är det ju inte. Han är
lustmördare, alltså, själva mördandet är en sexuell kick. Och han har inte sex först och mördar sen, utan tvärtom, vilket också gör honom till nekrofil.
Vilket förklarar att han förhoppningsvis aldrig kommer ut, för så stark behöver man inte vara för att strypa en vanlig fem-sjuåring.
Det gamla godistricket är tidlöst
Citat:
- Jag hade köpt godis för 150 *kronor. Jag kunde inte äta upp allt själv, utan bjöd två barn som satt vid ett bord intill.
och sen när man blivit lite kompisar så kommer man nära nog.
Eller är det dags för lite permis snart igen kanske?