Citat:
	
		
			
			Ursprungligen postat av Cryx
			
			Nä, men snarare "Det eviga tjafset om Medier är bluff eller riktigt".
		
	 
 
Nej, i synnerhet mellan Constant, Kmer och Amilofs.. Om jag nu minns rätt.. 
Men givetvis kan debatten sabotera många andra trådar också.. Jag säger inte att folk inte får diskutera det men inte i alla trådar så alla andra diskussioner dör, det får mig iaf att tröttna på den här forumdelen.. Skapa en tjafstråd och lämna de andra i fred, tycker jag.. 
Okej att man går in och ifrågasätter något i en tråd men det finns folk som lägger in t ex "skitsnack, du är mentalsjuk" osv.. Riktigt sunkigt, tycker jag.. 
Det finns en tråd som heter typ "Tiltad skriv av dig här".. De kan väl hålla sig till den tråden när de inte är seriösa.. 
Just personerna som nämnts ovan är säkert seriösa men har fastnat i en återvändsgränd.. 
 
När jag bara inte kan prata med någon så dissar jag den efter det, när man bara inte kommer någonvart och man tycker att den andra är puckad.. Det finns flera jag undviker att svara, även om de ställer en direkt fråga till mig.. Återvändsgränd, som sagt..