Citat:
Legionvasa]
Jag viist är jag ns.
Att man ska bli utkickad bara för man är ns tror jag inte på.
Så länge man inte är aktiv.
Jodå, det går alldelles utmärkt att bli kickad för att man är NS. Testa att berätta om dina åsikter från Björn Söder eller någon utav judarna i partiets ledning.
Jag var med i Sd när jag var yngre men fick ta del utav ett av deras idiotutfall mot nationalsocialismen. Förklarade för herr Söder att jag önskade lämna partiet, varpå denna utgick från att jag tyckte att de var för hårda i invandringsfrågan och mer eller mindre vägrade skriva ut mig utan att diskutera igenom saken. Jag förklarade var jag stod i frågan varpå Björne fick ett komplett psykbryt, stammade som en bebis som just ska börja gråta och gapade om att jag var utesluten, att jag skulle dra åt helvete, att jag var ett avskum, och att jag aldrig mer var välkommen.
Om du menar allvar med att du är NS så borde du tänka över saken. Din ortsledare är homosexuell och din ledning prosionistisk. Medlemskåren utgörs utav de personer du vill kasta ut ur landet kryddat med en lagom dos homoaktivister.