Citat:
Ursprungligen postat av Maztermind
Sen kan ju en tanke vara att man växt upp med killen och att någon av oss försvann till ett annat europeiskt land ett par år och därför endast hade brevkontakt. Och därefter försvann den andre av oss utomlands så vi kanske tappade kontakten.
Såg tråden här på FB och tänkte kolla om någon visste något om honom. Men det kanske var för mycket för herrn med sina tankar!!??
Så kan det naturligtvis vara, och är det så så ursäktar jag mig.
Anledningen till mitt svar var att jag börjar tröttna lite på folk som leker att dom är så mycket mer än dom är, har gjort det och det, känner den och den osv.. på ett internetforum är det lätt att ta sig för mycket luft.
Men som sagt, är det som du beskriver det så ursäktar jag mig.
Svar på din fråga har du nog också redan fått.
Är det någon som har svaret på min fråga om det verkligen är så att Fher har joinat RHG igen, och därmed droppat PMS?
Känns både bra och dåligt om det är så, så aktiv som han är hade han kunnat representera båda, men nu vet jag ju inget om bakgrunden eller något annat, så jag får vänta och se om någon vill reda ut saker och ting, att RHG verkar vara tillbaka har man ju märkt lite av dock..
Over and out.