Citat:
Ursprungligen postat av rizzo7
Är på helt samma linje som du "UVF". Vi har ju haft lite PM kontakt tidigare gällande benzo och det verkar som att du och jag har samma rangordning när det kommer till benzo

. Måste erkänna att det känns tryggt att se dig på forumet, vet att du hade ett "superduperrejs" ett tag. Var lite orolig att det blev för mycket (även för "UVF"). Men du verkar ju vara "live and kickin" så.
På återseende, ser fram emot fler diskussioner med en person som har liknande "fritidsintresse" som en själv
Fridens/ Rizzo
Mm precis jag är fan odödlig...

har aldrig byggt upp tolerans på opi's men ändå älskar jag att ta dem då jag är bensad och full haha skriv åt mig i PM igen.
uppe i 5 mg alprazolam idag, även lite annan benso och alkohol men fortfarande inte RIKTIGT nöjd. en det är för att GHB suget spökar, det tog ångesten så jävla bra, 3 ml GBL och man var i himmlen efter 7 min