Ok är i behov av hjälp nu!
Igår var jag ute med några polare, en väldigt attraktiv tjej började prata med mig, det slutade med att vi hängde med varandra hela kvällen, sen när stället stängde så drog vi hem till henne.
Det hände ingenting men vi sov i samma säng, och vi var väldigt nära varandra, i form av hålla om varandra, värma varandra, låg sked (jävligt svårt att hålla tillbaka där) osv.
När vi gick och lade oss så hade hon inte direkt problem att klä av sig.
Jag kan bara säga
Jävlar vilken fin rumpa och kropp hon har, precis sådär lagom smal men ändå fyllig och fast rumpa (hon hade fina trosor som verkligen visade mycket
Idag skildes vi åt, men hon ville ändå att vi skulle byta nummer.
Nu vet jag inte hur detta kommer utvecklas då båda var väldigt fulla men finns det en chans att det kan bli något tro?
När bör jag höra av mig till henne? 3 dagars regel? Vill inte verka för på, därav antagligen min miss att det inte blev något sexuellt i sängen (vi var dock båda väldigt trötta).
Om det finns en chans att hon är intresserad, bör jag höra av mig om någon dag och bara fråga om hon vill hitta på något nån dag?
Tacksam för svar!