Citat:
Ursprungligen postat av
speedballen
Jag har själv inte testat denna "Norflurazepam", och jag brukar inte testa RC's så himla ofta, men det jag har testat (bl.a Flubromazolam) så har de varit riktigt mycket starkare än vanliga bensodiazepiner, men givetvis tror jag dom fungerar.
Men var uppmärksam på att dom är starkare, så kanske börja med några färre och testa först.
Hur många xanor brukar du käka?
Fridens liljor

Ok, tror den ska testas Norflurazepam vid nästa benz affär. Flubron hehehe, vart jag så stukad av en gång så ja försov mig från joobet och pissade dessutom på mig då jag brann av. Fyfan den var inte att leka med.
någon dag när jag fick köpte sist köpte jag 20 zopiclon, 100 ksalol och 4ml etizolam räknade jag att jag sopade i mig 17st kslol och tror det var någon tradd med typ 400mg också, och typ 3 ml etizolam, även några zopiclon mins inte exakt. sov från fredag på dagen till söndagens kväll den gången. vet att det var omoget som fan. och polarn som jag stötte på hemma utanför porten sa att jag va r så sjukt jävla blepsad på fredagan, han vart orolig då alltså,
sen hade jag vaknat mitt i natten påtänd som en räka och spytt som en gris, spytt ner diskhon och kände att det kom mer, så sprang på toa men han inte få upp toasitsen, så jag spydde i handfatet.
satte på och började spola vatten mins jag i det handfatet medans jag raglade in i köket på nästa för att tömma slasken på spya, hörde efter en stund ett rinnande ljud från toa, kopplade direkt att det vart stopp och rann över.

iq på hög nivå
Fick sanera och spraya och spola av hela golvet, och gräva ur bitarna ur handfatet... mysigt

men inte mår jag så dåligt för det, men allt gick till sist bra

missade tvättstugetiden dock men det är skitsamma. Detta var väldigt farligt, det kommer jag aldrig göra om, usch, hade kunnat gått riktigt illa. men annars försöker jag hålla en jämn och go balans
Just nu är jag uppe i 4mh xanor om dagen. ska försöka trappa ner, har dåligt med cash just nu, ska försöka spara ihop till 100st askens Norflurazepam
ps. ursäkta gramatik/textproblem fått redigerat diverse haha. "trött" men ändå inte liksom, undra varför...konstigt...*thihihihi*
nu pallar ja inte skriva mer och är i 3vligt stadie nu, Inget mer nu, tog för ca 25 min sedan en lina sub till, mår perkeft bra. synd man är själv bara, man skulle haft sig en storbystad kvinna att mysa ner sig med..
Ha det! Over and out