Citat:
Ursprungligen postat av Carnalito
Drog precis 1,5mg till (mkt nödvändigt när man ska lägga sig snart), totalt 4mg idag, lagom skön. Blev störtgo på ca 0,7-0,8mg för nån vecka sen, toleransen ökar som sagt..

Lite samma historia här...
Jag har också en vana att dra strax innan jag ska sova (brukar försöka göra det runt 06-07), vilket då resulterar i ingen sömn alls, utan som högst en slags både skön och oskön dvala.
Har också märkt av en högre tolerans, har kört ett par helger, och nu de sista tre veckorna så har det blivit både helger och ett par gånger i veckan. Samtidigt som jag är lite skraj för att fastna "på riktigt" så tänker jag samtidigt att "det händer inte mig".
4mg har jag dock inte kommit upp i än, det låter mycket för mig - i början räckte det med 0.25mg för att jag skulle bli galet awsum, sist med ~1mg så hände det egentligen ingenting alls.
Nåväl... lite tankar bara.