Citat:
Ursprungligen postat av filofax
Jag skulle fråga om det inte skulle göra jävligt ont..?
Någon som vet?
Edit: Moralist förkastligt? Jag undrar bara om det är så jävla nödvändigt om det nu skulle göra skitont. Brr..
Man har ju sett alla möjliga varianter i badhuset. Den du länkade till såg ju inte speciellt konstig ut från början?
Och du verkar ha hakat upp dig på tjejers underliv.. Var det inte du som undrade hur det perfekta underlivet såg ut hos tjejer?
Jag har rätt att vara fittfixerad. Förhoppningsvis är detta bara en period i mitt liv. I värsta fall kommer jag efter ett par år av intensiva studier att ge ut "Stora fittboken".
Efter att ha snokat lite i snygg-fitta-tråden så noterades att en majoritet gillade mindre inre blygdläppar och relativt ljusa yttre blygdläppar. Nu vill jag prata vidare om saken.

Orginalfittan såg inte dum ut på något sätt, det har jag inte sagt, men hon hade trots allt de mindre eftertraktade attributen.
Jag kan inte tänka mig att det skulle göra speciellt ont. Det skall ju bara skäras bort lite hud. Men det måste vara jobbigt att cykla under de första veckorna.