Citat:
Ursprungligen postat av
MorganGrimes
Nyfiken av mig beställde jag hem 2g "dunderpasta" och har testat lite i helgen med varierande resultat.
I fredags började jag med en liten bomb, som gav fin effekt. Fyllde på några timmar senare och ruset fortsätte, dock inte till det bättre, heller inte till det sämre. Det är svårt att veta vad man ska förvänta sig. Vissa verkar älska den här substansen över allt annat på jorden. Fungerar den olika på folk till folk?
Jag blir pigg och fokuserad, snöar in på vissa grejer ibland med inget välmående. Känner mig verkligen inte som en "kung" som vissa skriver. Saknar den där sköna sinnesron man får av tramadol, kanske inte funkar så med tjack? Är det jag som tar för lite?(har ingen våg) för har inga problem med att äta under ruset och somnade enkelt av en halv ikto 12 timmar efter intag.
På lördagen fick jag inte alls samma effekt som fredagen, kan det bero på ikton?
Tack för mig!
Amfetamin är uppåt-tjack medan tramadol och andra opiater är nedåt-tjack.
Att blanda dessa vore dumt, men benso är riktigt nice efter ruset för att förmilda avtändningen.
Amfetamin-pasta är förorenat amfetamin, om jag vore du skulle jag rensa det med aceton.
Riktigt simpelt, lägg ditt amfetamin i en skål, fyll den med aceton och rör om tills lösningen ser mättad ut. Det pulver som inte löser upp sig är amfetmin, resten är rest-kemikalier. Filtrera sedan genom ett kaffefilter och låt det torka. Det går väldigt snabbt, men vänta tills pulvret är helt torrt och inte luktar alkohol innan du drar upp det.
Du kommer dock att förlora en hel del vikt av ditt amfetamin antagligen, men bättre det än att du drar i dig massa skit.